O portáli

Áno, ak chceš vedieť viac o virtuálnom Slovensku, si tu správne.

Reálny svet sa presúva do virtuálneho. Komunikácia, zábava, vzdelávanie, obchodovanie. Všetko je možné uskutočňovať virtuálne.

Z pohodlia domova môžeme komunikovať s ľuďmi na druhom konci planéty. Môžeme vytlačiť na 3D tlačiarni produkty v továrni, ktorú sme nikdy nenavštívili. Môžeme podporiť organizáciu vzdelávajúcu deti na inom kontinente a môžeme byť dokonca učiteľom pre takéto deti prostredníctvom online prenosu. Svet sa vo virtuálnom priestore rozvíja svojim štýlom a tempom.

Aktivity, ktoré neexistujú v reálnom svete, sú v tom virtuálnom úplne prirodzené. Zmena „skinov“ postáv v hrách, okamžitý prenos k niekomu ďaleko či virtuálne prehliadky hradov alebo galérií. To všetko už dnes ponúka virtuálny svet.

Je toho však oveľa viac. Jednotlivec nemá kapacitu sledovať všetky zmeny a novinky.

Preto sme ako internetová autorita zriadili portál Virtuálnô, ktorý sleduje informácie z internetu, prináša zaujímavosti z virtuálneho sveta (najmä Slovenska) a upozorňuje na projekty, ktoré pomáhajú Virtuálnemu Slovensku rásť a byť lepším miestom.""

Projekty, ktoré môžu pomôcť aj tebe. Projekty, ktorých tvorcom môžeš byť aj práve ty!

Je nám jasné, že bez vzdelávania a zábavy by to nešlo, preto sú tiež neoddeliteľnou súčasťou Virtuálna. Tento portál robíme so záujmom a radosťou, pretože Virtuálne Slovensko je domovom nás všetkých a chceme, aby bolo našim spoločným priestorom, kde je radosť žiť, podnikať, vzdelávať sa alebo zabávať.

Vstúpte a užite si to virtuálne!

Kontakt

Vitajte späť!

Prihláste sa do svojho konta nižšie

Získanie vášho hesla

Ak chcete obnoviť svoje heslo, zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu.

Pridať nový zoznam